Kim jesteśmyUczestniczyliśmy w kilkudziesięciu transakcjach o łącznej wartości przekraczającej 600 mln zł

 

Jesteśmy firmą od 10 lat obecną na polskim rynku. Początkowo specjalizowaliśmy się w doradztwie transakcyjnym i usługach bankowości inwestycyjnej. W trakcje naszej działalności uczestniczyliśmy w kilkudziesięciu transakcjach o łącznej wartości przekraczającej 600 mln zł.

W 2008 roku założyciele FAS Polska zostali współudziałowcami i członkami zarządu Domu Inwestycyjnego Investors, który przejął dotychczasową działalność firmy. FAS Polska stał się firmą inwestycyjną realizującą inwestycje typu venture capital oraz oportunistyczne – wykorzystujące okazje rynkowe

 

Zarząd


Jakub Bartkiewicz

Od 1995 roku jest związany zawodowo z rynkiem kapitałowym. Doświadczenie w zakresie doradztwa i inwestycji kapitałowych zdobywał w międzynarodowych i krajowych firmach konsultingowych i funduszach, w tym między innymi w Fitch Polska (wcześniej Środkowoeuropejskie Centrum Ratingu i Analiz), PricewaterhouseCoopers, oraz Kouri Capital Poland Ltd.

Prezes Zarządu i współwłaściciel Domu Inwestycyjnego Investors. Członek Rad Nadzorczych Gino Rossi, WB Electronics, Gwarant Grupa Kapitałowa, CB, 4 fun Media, Impact Celan Power technology, TAMEX Obiekty Sportowe, Energosynergia Technologie.


Michał Meller

Od 1996 roku związany zawodowo z rynkiem kapitałowym. Karierę zawodową rozpoczął w firmie doradczo-audytorskiej Coopers&Lybrand, a doświadczenie w bankowości inwestycyjnej i inwestycjach zdobywał między innymi w Bank of America Equity Partners (Bank of America).

Wiceprezes Zarządu i współwłaściciel Domu Inwestycyjnego Investors. Członek Rad Nadzorczych Bytom, Stone Master, Grupa Nokaut, ERG System.