Nasze projekty

 
  Audioteka

Audioteka to producent i dystrybutor audiobooków w formie elektronicznej przez internet mobilny i stacjonarny. Spółka oferuje audiobooki w wygodny i szybki sposób za pośrednictwem aplikacji na smartphony, innowacyjną platformę internetową oraz systemów samochodowych audio. Audioteka aspiruje do roli lidera na globalnym rynku nieanglojęzycznych audiobooków. Jest obecna na rynku audiobooków w Polsce, Czechach, Niemczech, Hiszpanii, Francji oraz państwach Ameryki Łacińskiej.

http://audioteka.com/pl/

  EledriveCo

Ele-DriveCo jest wiodącą na polskim rynku firmą specjalizującą się w budowie bezemisyjnych pojazdów rekreacyjno – użytkowych. Konstrukcje wyznaczają nowe trendy w segmencie pojazdów z napędem na 4 koła (ATV, UTV), a także lekkich statków powietrznych (PPGG). Zastosowanie przyjaznego dla środowiska napędu elektrycznego eliminuje emisję CO2 i hałasu. Przyczynia się również do znaczącego obniżenia kosztów eksploatacyjnych.

Oprócz gotowych pojazdów firma oferuje również kompleksowe rozwiązania techniczne pozwalające na projektowanie i wdrażanie najlepszych rozwiązań dla elektrycznej mobilności.

www.eledriveco.pl

  Decimus

Spółka celowa powołana do wykupu istotnego pakietu akcji Investors Holding S.A. Akcje zostały zakupione w 2012 roku od części akcjonariuszy mniejszościowych Investors. Investors (www.investors.pl) jest wiodącą niezależną firmą inwestycyjną w Polsce. Investors Holding jest podmiotem dominującym i głównym akcjonariuszem Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych Investors S.A. oraz Domu Inwestycyjnego Investors S.A.

  Svar

SVAR to Polski producent lamp i oświetleń opartych o technologię LED. Oferuje pełną gamę energooszczędnych o ekologicznych rozwiązań z zakresu nowoczesnych technologii oświetleniowych i energetycznych.

http://www.svar.pl/pl/

  UTEL Usługi Telekomunikacyjne

Projekt zakończony